Jesień w klasie biznes

oczy„Business Class” to jesienna propozycja Malu Wilz, która bez wątpienia spodoba się kobietom odważnym i tajemniczym, subtelnie uwodzicielskim i klasycznie eleganckim. Słowem, każda z nas odnajdzie się w makijażach tej firmy i będzie mogła jesienią zaczarować świat swoją niezwykłej klasy urodą.

Tajemnicze kuszenie

Miłośniczki wyrazistych oczu, zwłaszcza makijażu w konwencji „smoked eyes”, mogą odetchnąć z ulgą. Przyciągające uwagę oczy nadal są w modzie, z tą tylko różnicą, że teraz fascynują głębią szlachetnego bakłażana. To całkiem nowa interpretacja dotychczasowych rozwiązań makijażowych. Wyraża niezwykłe wyrafinowanie i styl, zapewnia uwodzicielski błysk oka i oryginalność, którą nie sposób nie zauważyć.

Interesujące jest też rozegranie kontrastu między oczami a ustami. Bakłażanowej głębi spojrzenia towarzyszy subtelność uśmiechu w kolorze brązowo-różowym. Pudrowy róż na policzkach pozostaje w monochromatycznym zestawieniu z ustami, tym silniej wydobywając to, co w tym makijażu najbardziej uwodzicielskie. „Business Class” staje się niepokojąco kobiecy i uwodzicielski.

Magia palety

Tylko perfekcyjne nałożenie podkładu pozwala wyeksponować makijaż oczu i ust. Niezwykle lekki Natura Touch Foundation, z pigmentami odbijającymi światło, pokrywa skórę jedwabiście delikatną powłoką, zapewniając efekt rozświetlenia i czystości. Do podkreślenia kości policzkowych używamy nadającego niezwykłej świeżości różu nr 20. Tajemnicze, głębokie spojrzenie to zasługa intensywnie fioletowego koloru. Dolna i górna powieka są wyraziście podkreślone miękkim kajalem nr 51, a zewnętrzną część górnej powieki modeluje cień nr 174 w kolorze przydymionego bakłażana. Środek powieki pokryty jest delikatnym, różowym cieniem nr 183.

Co niezwykle istotne, obydwa cienie są dokładnie rozblendowane. Rzęsy pokryto wydłużająco-pogrubiającym tuszem Dramatic Look Mascara. Usta zawdzięczają piękne podkreślenie kształtu konturówce nr 21. Ten brązowo-różowy odcień wspaniale harmonizuje z naturalnym odcieniem ust i jedwabiście kremową, delikatną pomadką nr 105. Do przechowywania cieni i różów Malu Wilz poleca w klasycznie elegancki, choć niepozbawiony odrobiny ekstrawagancji Beauty Box (seria limitowana).

Zobacz też odzież specjalną na www.brantas.com.pl