Zalotnie długie rzęsy na Studniówkę

Blink&GoKtóra z nas o nich nie marzy. Najlepiej gdyby można osobiście regulować ich długość, w zależności od okazji….. Mmm to by było genialne. Póki co, jeśli któreś z nas nie zostały obdarzone przez naturę długimi rzęsami, pozostaje nam pomóc sobie doczepiając je. Wybór jest spory. Oto jedne z dostępnych na rynku kosmetycznym!

Studniówka to bal nad bale. To przerwa w nauce będącej przygotowaniem do matury (zobacz też jak się uczyć). Nic dziwnego, że chcemy wystąpić na niej w olśniewającej stylizacji. Czy założysz długą wystrzałową suknię, czy elegancką małą czarną, całości musi dopełnić staranny i wyjątkowy makijaż, w którym na pierwszym planie pozostaje wyraziste spojrzenie. Dzięki długim, zalotnym rzęsom będzie wyjątkowe!

Długie rzęsy na Studniówce to Twój obowiązek!

Jak radzą styliści marki Nouveau Lashes, makijaż studniówkowy musi być ultraelegancki i wyrazisty, ale modny, czyli podkreślający przede wszystkim spojrzenie. Oko na studniówkę 2012 zyskuje wyjątkową oprawę dzięki trendy długim i podkręconym rzęsom. Jeśli chcesz przyciągać uwagę modną oprawą spojrzenia, wybierz nową błyskawiczną metodę przedłużania, pogrubiania i subtelnego podkręcenia rzęs Blink & Go by Nouveau Lashes . Aplikacja rzęs Blink & Go pozwoli ci w ciągu 30 minut stworzyć olśniewającą stylizację oczu – nadać im wyrazistości i podkreślić ich oprawę.

Blink & Go cechuje również ogromna swoboda w doborze grubości i długości aplikowanych rzęs, a także dowolność w wyborze ich koloru. Wytworny efekt pięknego spojrzenia można stworzyć, stosując rzęsy klasycznie czarne lub nietuzinkowo kolorowe. Jeśli decydujesz się na balową maksisuknię, wybierz naturalne i wyraziste spojrzenie uzyskane dzięki przedłużeniu rzęs aplikacją tych w naturalnej czerni. Jeśli natomiast wybrałaś na tę okazję minimalistyczną kreację w czerni, swoją stylizację koniecznie uzupełnij o komponowane z rzęsami w wybranym kolorze. Kolor pojawia się jako delikatny refleks świetlny nadający rzęsom wielowymiarowości i bardziej tajemniczego charakteru.

W kompozycji Nouveau Lashes znajdziesz rzęsy we wszystkich odcieniach tęczy – najnowszy trend to dopasowanie ich do koloru tęczówki.