Kolory pastelowe

5146528694_743b55b8b8_nPastele to jeden z najbardziej wdzięcznych trendów w modzie. Nieustanie przewija się w modzie króluje zwłaszcza latem, ale i w tych cieplejszych stylizacji. Jest to jedna z najbardziej kobiecych propozycji kolorystycznych.

Pastele pięknie podkreślają kobiecość i pasują praktycznie do każdego typu urody.  Ładnie komponują się zarówno ze stylizacjami na co dzień jak i bardziej odświętnymi. Z nimi zwykłe jeansy nabierają ciekawszego charakteru.  Jeśli nie chcemy  wyglądać bardziej drapieżnie możemy dobrać mocniejsze dodatki, na przykład skórzane z ćwiekami.

Hitem ostatniego sezonu był rozbielony zielony, tak zwany miętowy. Można było go znaleźć na praktycznie każdym  rodzaju odzieży. Od bluzek, sukienki aż po dodatki, a nawet buty. Jeśli ktoś nie przepada za zielenią może wybrać z innych kolorów, odcieni niebieskiego, wrzosowego, czy brzoskwini.

Pastele pięknie komponują się z bardziej intensywnymi barwami. Czernią, szarościami, a biel plus pastele to kwintesencja letniego wizerunku.
Podczas tych zimniejszych, bardziej pochmurnych dni pastele mogą przypominać ciepłe letnie dni.

Obecne trendy są na tyle elastyczne, że pastele możemy nosić przez cały rok. Warto zainwestować w kilka ciuszków w tej gamie kolorystycznej, są niezwykle wdzięcznym materiałem do stylizacji.

Pięknie prezentują się zarówno na dojrzałych paniach  jak i na elegantkach które dopiero rozpoczynają przygodę z modą.