Moda na jesień

moda na jesień 2014.Jesień jest tą porą roku kiedy musimy zapomnieć o lekkich zwiewnych ubraniach i narzucić na siebie coś grubszego. Ranki i wieczory stają się bardzo chłodne, a w ciągu dnia bywa bardzo ciepło i słonecznie. Należy więc tak dobierać odzienie, aby się nie przegrzewać i nie marznąć, a co za tym idzie nie przeziębiać.
Czasami bardzo trudno, zwłaszcza w pośpiechu wczesnym rankiem założyć na siebie coś eleganckiego i gustownego, a jednocześnie odpowiedniego na jesienną pluchę. W tym sezonie styliści polecają coraz więcej atrakcyjnych akcesoriów, co umożliwia kompletną i nowoczesną stylizację. Zobacz jaka jest moda na jesień 2014.

Osobom lubiącym bogata kolorystykę obecne trendy w modzie dają możliwość dużego wyboru wszystkich części garderoby. Już pojawiło się wiele jesiennych kurtek i mimo iż do tej pory pogoda jesienna nas rozpieszczała to i tak trzeba w końcu zaopatrzyć się w odpowiednie ubrania.

Wybór wierzchniego odzienia nie jest prosty. Pojawia się dylemat, kurtka czy płaszcz, przeciwdeszczowa czy uszyta z dzianiny miłej w dotyku i ciepłej. Jednak atutem powinna być dobra marka gwarantująca trwałość i materiały, dające nam ciepło w najchłodniejsze dni. Do wyboru jest wiele modnych kurtek w wyszukanych stylach. Przykładem jest stylizacja na wzór męskiego ubioru! Tak! Właśnie tak. Kobiety już od dawna preferowały krawaty i inne elementy z męskiej garderoby więc czemu nie kurtki w stylu militarnym. Charakteryzują je ciekawe dodatki i zapięcia pod samą szyję. Pojawiają się także ubiory jakby z minionych lat.
Stylizacja retro na pewno trafi w gust niektórych pań. Jej dowodem są chociażby botki stylizowane na modę lat czterdziestych. Podobną tendencje można zauważyć w ubiorach, gdzie przejawia się moda na jesień lat 80- szerokie ramiona i połyskujące materiały.