Trendy jesień – zima 2014/2015

furKażdy sezon dyktuje nowe trendy. Jesień – zima 2014/2015 nie jest wyjątkiem.

Prawdziwym hitem są futra, nie tylko w klasycznym wydaniu jako okrycie wierzchnie, ale też jako dodatek do sweterków czy kamizelek. Oczywiście futro nie musi być prawdziwe, sztuczne doskonale spełni swoją rolę. Osoby lubiące bardziej odważne stylizacje mogą wybrać futro w nietypowej kolorystyce.

Kolejna super propozycja to nieco zapomniany kożuch. Świetnie chroni przed zimnym wiatrem i śniegiem, a do tego bardzo, bardzo fajnie się prezentuję. Wystarczy dobrać fason pasujący do danej sylwetki. Jeśli dobierzemy odpowiednie dodatki, kożuch stanie się naprawdę eleganckim okryciem wierzchnim.

Od jakiegoś czasu tryumfy na wybiegach i ulicach święcą flanelowe koszule w kratę. To doskonała propozycja na chłodniejsze dni. Flanela dobrze się pierze, jest miła w dotyku dla ciała, dobrze się prasuje. Fajnie wygląda zarówno do spódnicy, jak i do klasycznych jeansów.

Szalik, niby zwykły kawałek materiału. Ma za zadnie nie tylko chronić naszą szyję przed zimnem, ale też pełni ważną funkcję dekoracyjną. Ożywi nawet najnudniejszy, stary płaszcz.  Zmienia jego wygląd w zależności od rodzaju szala. Z miękkim, wełnianym szalem stylizacja będzie miała bardziej sportowy charakter. Jeśli wybierzemy wersję bardziej elegancką to płaszcz będzie pięknie się prezentował z wieczorową kreacją do opery czy teatru.

Warto bawić się trendami i dostosowywać je do swoich potrzeb.